Nowe certyfikaty Dell dla Partnerów

Cztery nowe certyfikaty Dell “Product Agnostic” dotyczące chmury, usług i zabezpieczeń

Firma Dell EMC zaprezentowała w zeszły czwartek cztery nowe certyfikaty dostępne dla partnerów dystrybucyjnych.
Dell przyznaje, że ich podejście do certyfikacji ukierunkowane jest teraz na większej agnostyce produktowej i rozwijania umiejętności, które dostosowane są do rozwiązań w zakresie infrastruktury chmury, ITaaS i architektury na przyszłość.
Nowe certyfikaty są częścią programu Dell EMC Proven Professional, który ma ponad 150 000 certyfikowanych osób.

Pierwszy z certyfikatów Dell’a to Master Enterprise Architect. Potwierdza on szeroką wiedzę biznesową i techniczną, potrzebną do stymulacji rozwoju oraz dostarczania bezpiecznych rozwiązań IT-as-a-Service, które umożliwiają dalszą transformację cyfrową w fimie.

Nowa certyfikacja Multi-Cloud dla administratora systemów Expert Systems tworzy możliwości w zakresie rozwiązań opartych na chmurze.
Certyfikacja potwierdza zdolność danej osoby do zarządzania obciążeniami w środowiskach obejmujących wiele chmur. Dodatkowo, również wiedzę w zakresie infrastruktury Dell EMC, VMware vRealize Suite i integracji z publicznymi dostawcami usług w chmurze, takimi jak Microsoft Azure, AWS i Virtustream.

Trzecią nową certyfikacją jest Specialist System Administrator Infrastructure Security. Potwierdza ona umiejętności bezpiecznego administrowania infrastrukturą Dell EMC w centrum danych i chmurze.
Przedstawia ona najlepsze praktyki w zakresie konfigurowania i zarządzania rozwiązaniami dla przedsiębiorstw zgodne z ogólną strategią bezpieczeństwa danej organizacji.

Czwarta certyfikacja Dell EMC to Associate Converged Systems i Hybrid Cloud Platforms, tworzy fundamentalną wiedzę na temat zintegrowanej infrastruktury i strategii chmury.
Partnerzy mogą uczyć się poprzez przypadki użycia i interaktywne doświadczenia, w których pełnią rolę CIO, chcąc zmodernizować swoje środowisko IT.
Certyfikacja Master Enterprise Architect dla Dell EMC oraz Associated Converged Systems i Hybrid Cloud Platforms są już dostępne.
Certyfikacja Multi-Cloud Expert stanie się dostępna od 30 kwietnia, a Specialist System Administrator Infrastructure Security ma się rozpocząć w czerwcu.